Reset Password

click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
Advanced Search
Your search results
February 9, 2019

چگونه یک سوپر میزبان شویم

Elle مجموعه ای از مراحل آسان هر میزبان می تواند به دنبال برای جلوگیری از میزبانی از تبدیل شدن به بیشتر از خراب کاری از پاداش.

Elle می گوید: “برخی از میزبان های مشتاق ترین ما برای مهمانانی که دارای یک استراحت استثنایی هستند، به چالش کشیده می شوند تا وقت و منابع خود را برای خود پیدا کنند.” “آنها گيرنده هستند و گاه گيرنده هايي را که در آن فعاليت هاي زيادي قرار دارند بسيار پيش مي روند.”

اهداف خود را تعیین کنید
آیا شما میزبانی می کنید در درجه اول برای کسب درآمد؟ برای همراهی؟ برای ایجاد هنر بیشتر و یا به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی که شما لذت بردن از آماده سازی؟ سپس مهم است که در مورد چگونگی پیوستن میزبان با این اهداف و حمایت از آن، احساس خوبی داشته باشید. برای Elle، Airbnb میزبانی وب به عنوان وسیله ای برای نگهداری آپارتمان خود آغاز شد. او می گوید هدف اولیه به توانایی ارائه یک مکان عالی و مقرون به صرفه برای اقامت در آرامش بخش غرب روستا تبدیل شده است و به مهمانان فرصتی برای زندگی مانند نیویورکر می دهد. “من افتخار می کنم که بتوانم این را به اشتراک بگذارم.”

با استفاده از منابع خودتان را محاصره کنید
و با منابع، Elle به معنی کسانی است که شما می توانید “تماس بگیرید در خرج کردن” زمانی که، برای مثال، “شما باید کلید را به کسی در ساعت 2 بعد از ظهر دریافت کنید. هنگامی که شما در یک دفتر در سراسر شهر کار می کنید. “این شامل یک جامعه از دوستان، همسایگان همسایه، یک سرویس تمیز کردن، و یا چند نفر که مایل به کار بخشی بخشی یا هر روزه، مبادله یا پرداخت برای تمیز کردن، کلید دست زدن و تبریک هنگامی که شما قادر به انجام آن خودتان.

Leave a Reply

Your email address will not be published.