Reset Password

click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
Advanced Search
Your search results
February 4, 2019

چه مهمانانی می خواهند بدانند

جای تعجب نیست که مکان همه چیز برای مهمانانی است که WP Rentals را کتاب می خوانند. اما آنچه برای ما شگفت انگیز بود، مساله این موضوع در پست اخیر ما بود که مهمان واقعا می خواست. از یک سو مسافران وجود دارد: آنها می خواهند همه چیز را در مورد جایی که آنها در حال رفتن به سمت راست می دانند، کمک کند تا آنها تصمیم بگیرند که کجا رزرو و برنامه ریزی سفر خود را. از سوی دیگر میزبان ها هستند، بسیاری از آنها طبیعتا می خواهند حریم شخصی خود را حفظ کنند، مخصوصا قبل از اینکه یک رزرو تایید شود، و دیگرانی که می خواهند هر یک از آخرین جزئیات را به طور همزمان به اشتراک بگذارند.

آیا راهی برای انتقال جزئیات مکان مورد نیاز مهمان وجود دارد، بدون اینکه حس میزبان بیش از حد تحت تاثیر قرار گیرد؟ ما اینطور فکر می کنیم اجازه دهید این چک لیست راهنمای شما باشد و همه برنده شوند

نکات

پیشنهادات اولیه را برای مهمانان فراهم کنید تا سفر خود را برنامه ریزی کنید.

پر کردن راهنمای شما در WP Rentals یک راه عالی برای جمع آوری توصیه های شما است و باعث می شود که برای مهمانان آینده رشد و بازتولید کنید.

شخصیت قدردانی می شود – توصیه هایی را که در واقع انجام می دهید و مکان هایی را که دوست دارید بروید. یک کنسرسیوم ممکن است توصیه هایی را مطابق آنچه که فکر می کنند یک توریست معمولی باشد، توصیه می کند، اما راهنمایی های شما می تواند شخصی تر باشد.

از راهنمایی های بالا استفاده کنید و مجبورید بررسی ها و بازخورد های عالی مانند این را دریافت کنید:

“نکات میزبان ما در مورد مواد غذایی ارزان و چیزهای دیگر برای دیدن در نزدیکی درست بود. ما قطعا دوباره خواهیم بود! ”

“من به طور وسیع سفر می کنم و با آن نسبتا مستقل هستم، به این معنی که من دوست دارم خودم را به چهره بسپارم، اما هیچ سوالی وجود ندارد: میزبان ما ارزش مناسبی برای تجربه من است.”

“راهنمای جعل لیست به محله ما میزبان فرستاده شده به ما در پیش از اقامت ما بود عالی است، و ما آزمایش برخی از توصیه های در لیست.”

به عنوان یک سفر، اضطراب برای مهمانان افزایش می یابد. کجا باید بروم؟ چگونه می توانم آنجا را پیدا کنم؟ چگونه می توانم یک کلید برای فضا بگیرم؟ چگونه می توانم در سفر خود برنامه ریزی کنم؟ مهمان خود را با سهولت با دادن همه اطلاعاتی که به جلو نیاز دارید تا آنها را تا آخرین لحظه صبر کنید. این حق اعتبار را ایجاد می کند و احتمالا به شما یک بازبینی عالی می دهد و بررسی های عالی به رزرو ها منجر می شود.

Category: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.